Dentální zdraví

for the whole body

Arteries, heart and brain: If you look after your teeth and gum line, your whole body will benefit. You can find out more here.

Více informací

ZNAČKA

Lepší zdraví pro vás

The brand

Dentální péče a dentální zdraví: CURAPROX: máme produkty, znalosti a tréningový systém. Od roku 1972. Chceme víc než jen bílé zuby nebo svěží dech: chceme "lepší zdraví pro vás" - to je naše vize a naše poslání.

Více informací

Social wall

Newsroom

CURAPROX

01/09/2019

Víte, co mají společného pastelky🖍 a zubní kartáček? Teda kromě toho, že jsou barevné 😉...? ➡️ Doporučujeme držet je stejně. Když při čištění zubů uchopíte kartáček lehce mezi prsty (jako tužku), tak na něj pak tolik netlačíte. To ocení Vaše dásně a kartáček Vám déle vydrží.

33

0

Link
CURAPROX

28/08/2019

Prázdniny se chýlí ke konci, děti půjdou příští týden do školy. Možná je na čase objednat celou rodinu na pravidelnou preventivní zubní prohlídku nebo dentální hygienu. A také nakoupit novou zásobu zubních kartáčků. Vyřešíte to jednoduše - pořiďte si domů rodinné dvojbalení z edice Animal family. Obsahuje kartáček CS Ultra Soft 5460 pro dospělého a kartáček Ultra Soft Smart pro dítě. Jděte svým dětem příkladem!

13

0

Link
CURAPROX

23/08/2019

„Black Is White“🦓 - černá zubní pasta se svěží limetkovo-mátovovou příchutí pro bělejší zuby🦷. Odstraňuje ze zubů skvrny prostřednictvím aktivního uhlí. Obsahuje 950 ppm fluoridů a enzymy k ochraně před zubním kazem a k podpoře funkce slin. Je bez abrazivních a bělících látek, pěnidel (SLS) a částic plastů. "Black Is White" je bělící zubní pasta na přírodní bázi, která je vhodná i pro vegany🌱. K dostání i v setu s černým zubním kartáčkem CS 5460 Ultrasoft s černými a bílými vlákny🦡.

44

0

Link
CURAPROX

19/08/2019

Jak motivujete děti k čištění zubů? Umíte z večerního dočišťování udělat příjemnou chvilku? A co Vy, tatínkové? Jaké Vám fungují vychytávky? #ritualy #cistenizubu #pochlubtese

16

0

Link
CURAPROX

16/08/2019

Takovéto večerní mlsání🍫 po náročném dni, kdy si nemůžete pomoct a jdete sníst dětem sladkosti🍭... Znáte to taky? Ale co si takhle radši vyčistit zuby kartáčky CURAPROX a bělicí zubní pastou BE YOU s Vaší oblíbenou příchutí? Má to několik výhod: 🍏 můžete si vybrat, na kterou příchuť máte zrovna chuť, 🦷 zuby si nekazíte, ale čistíte, 🍉 nemusíte se vzdávat "mlsání" a ⚖️ ještě nebudete přibírat zbytečná kila.

14

0

Link
CURAPROX

14/08/2019

Chcete účinně předcházet tvorbě mezizubního kazu, zánětu dásní a paradontózy? Chcete mít příjemný dech? 😁 Používejte mezizubní kartáčky, je to velmi snadné. Čas⏳ strávený pravidelným čištěním mezizubních prostor se Vám opravdu vyplatí! Nejlepší doba je večer, před nebo po vyčištění zubů 🦷. Jak na to, zjistíte zde https://bit.ly/2MZQFbG.

44

0

Link
CURAPROX

05/08/2019

Vlahé srpnové noci jsou jako stvořené pro pozorování hvězdné oblohy✨. Máme pro Vás tipy, jak si to užít: * Vyhlédněte si jasnou noc. * Nechte město za zády a najděte si romantické místo s dobrým výhledem. Udělejte si piknik ve dvou nebo s celou rodinou. * Po lahodné večeři si nezapomeňte vyčistit zuby 🦷. Pro tuto příležitost tu máme stylový kartáček z Curaprox Night edition. * Lehněte si na deku a pozorujte nebe nad hlavou. * Padá hvězda ⭐️? Přejte si něco krásného...

71

1

Link
CURAPROX

31/07/2019

Medicínský dudlík Curaprox je unikátní dudlík vyvinutý ortodontistou. Nejen, že dítě uklidňuje, ale také zabraňuje nechtěnému pohybu zubů, podporuje rozvoj patra a čelistí, usnadňuje správné dýchání a pomáhá ke klidnému spánku. Co třeba pořídit ho jako dárek novorozeňátku spolu s kousátkem a dětským kartáčkem Curakid?

25

4

Link
xs
sm
md
lg